Dodáváme a instalujeme ty nejkvalitnější domácí telefony a videotelefony

Hledáte odbornou firmu, která se specializuje na dodání a instalaci domácích telefonů nebo videotelefonů pro bytový dům nebo jiný objekt? Vyzkoušejte profesionální služby společnosti LUBICON s.r.o.

Slouží ke komunikaci s osobami vstupujícími do objektu a k případnému otevření dveří. U videotelefonu je audiokomunikace doplněna o video návštěvníka. Zabýváme se jak analogovými, tak i digitálními systémy. Komunikační systém se skládá ze vstupního tabla, zdroje a uživatelské jednotky – telefonu. Vstupní tablo může být s přímou volbou – pro každého uživatele je vyhrazeno jedno tlačítko pro volání, nebo muže být použito tablo s digitální volbou – uživatel je vyvolán přes menu na displeji tabla, případně kódem uvedeným vedle tabla. U některých typů tabel jsme schopni integrovat čtečku karet přístupového systému – například místo tlačítka pro volbu účastníka. Napájecí zdroj slouží pro napájení vstupních tabel, telefonů případně pro elektrické zámky, které umožňují vstup návštěvníků.  Uživatelskými jednotkami mohou být domácí audio-telefony, případně videotelefony.

Speciálním typem vstupního tabla je telefonní vrátník – tento se připojuje na linku pobočkové telefonní ústředny a cílová stanice se vyvolá stiskem tlačítka pod kterým je uloženo číslo pobočkové linky. Výhodou tohoto řešení je, že není nutno instalovat speciální rozvody pro domácí telefony, uživateli stačí jeden telefonní přístroj pro volání v rámci budovy, do veřejné sítě i ke vstupním dveřím do objektu. Další výhodou je možnost přesměrování nebo přepojení hovoru.

V oblasti domácích telefonů a videotelefonů provádíme:

  • konzultace k novým i stávajícím systémům
  • návrh systému dle individuálních požadavků zákazníků
  • projekce systému dle schváleného návrhu
  • kompletní realizace včetně kabeláže
  • záruční a pozáruční servis

 

Mezi naše přední dodavatele patří významní výrobci domácích telefonů a videotelefonů. Zaměřujeme se převážně na zařízení výrobců Tesla StropkovBPT a 2N. Z naší nabídky si spolehlivě vyberete.

strob             

LUBICON = ZÁRUKA VAŠEHO BEZPEČÍ! © 2017 Lubicon