Specializujeme se na EZS – Elektronické zabezpečovací systémy.

Elektronický zabezpečovací systém EZS je sestava elektronických zařízení sloužící k ochraně objektů, případně osob uvnitř. Základem systému je ústředna, která sleduje stav jednotlivých prvků systému – magnetických kontaktů na dveřích, oknech případně vratech, pohybových detektorů sledujících pohyb osob, audiodetektorů reagujících na zvuk tříštěného skla, případně detektorů sledující prostředí (požární, plynové, záplavové, teplotní apod.). Ovládání systému se provádí zpravidla klávesnicí s LCD displejem, případně aplikací na mobilním telefonu. V případě zapnutí systému do střežení a následném narušení informuje ústředna o tomto stavu vnitřní případně venkovní sirénou a dále je možno uživatele informovat prostřednictvím SMS, voláním, případně e-mailem. Ústřednu lze dále napojit na PCO (pult centralizované ostrahy) a to pomocí pevné telefonní linky, GSM komunikátorem, rádiovým vysílačem nebo pomocí IP komunikátoru prostřednictvím internetové sítě.

V oblasti EZS provádíme:

 

  • konzultace k novým i stávajícím systémům
  • návrh systému dle individuálních požadavků zákazníků a to jak systémů drátových tak i bezdrátových, případně kombinací obou technologií
  • projekce systému dle schváleného návrhu
  • kompletní realizace včetně kabeláže
  • návrh a připojení na PCO
  • přímý přenos událostí směrem k uživateli GSM případně IP
  • záruční a pozáruční servis
  • pro zákazníky se servisní smlouvou zajišťujeme NON-STOP servis 24 hodin denně
  • revize

 

Zaměřujeme se převážně na zařízení výrobců DSC, Jablotron, Paradox, Honeywell (Microtech) – Galaxy, Texecom.

logas

Potřebujete poradit s elektronickým zabezpečovacím systémem? Obraťte se na profesionály ve svém oboru. Máme dlouholeté zkušenosti a tým našich zaměstnanců vám rád zodpoví všechny vaše dotazy. Jsme schopni vám navrhnout řešení na míru.

Rozhodli jste se využít naše odborné služby? Zadejte na internetu např. klíčové slovo alarm nebo požární systém.

Dále nabízíme CCTV – kamerové systémy, EPS – elektrická požární signalizace,  ACS – přístupové a docházkové systémytelefonní ústředny, domácí telefony a videotelefonyozvučovací, rozhlasové a evakuační systémy, strukturovaná kabeláž – datové rozvody, optické sítě elektroinstalace.

 

Špičkové EZS – Elektronické zabezpečovací systémy jedině od společnosti LUBICON s.r.o.!

LUBICON = ZÁRUKA VAŠEHO BEZPEČÍ! © 2017 Lubicon