Dodáváme a instalujeme nejkvalitnější elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy a přístupové a docházkové systémy

Hledáte profesionály v oboru zabezpečovacích systémů a přístupových a docházkových systémů? Chcete mít pod kontrolou nejen byt, rodinný dům, bytový dům, ale také kanceláře nebo objekty?

Společnost LUBICON s.r.o. poskytuje optimální a efektivní řešení vašeho záměru. Dodáváme a instalujeme nejmodernější zabezpečovací techniku. Sledujeme nejnovější trendy a rádi vám poradíme, co je pro vás nejvhodnější. Všem našim zákazníkům vyjdeme vždy vstříc a řídíme se jejich potřebami. Nabízíme komplexní služby včetně záručního a pozáručního servisu.

Klademe důraz na vzdělávání našich pracovníků, abychom mohli nabídnout odborné služby na té nejvyšší úrovni. Zaměstnáváme pouze profesionály ve svém oboru, kteří se účastní pravidelných školení pořádaných renomovaným společnostmi. Jsme držiteli mnoha odborných certifikátů.

Naší hlavní konkurenční výhodou je zajištění NON-STOP servisu 24 hodin denně pro zákazníky, kteří s námi mají uzavřenu servisní smlouvu. Uzavřete ji s námi i vy. Staňte se jedním z našich spokojených klientů ještě dnes.

Na českém trhu úspěšně podnikáme mnoho let a naše služby nabízíme po celé České republice. U všech produktů poskytujeme kompletní servis. Samozřejmostí je dodržování všech platných norem a zajistíme všechna potřebná povolení. Nabízíme profesionální jednání a klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

Přesvědčili jsme vás, že patříme k těm nejlepším v oboru? Vyplňte náš kontaktní formulář nebo nám zavolejte či napište e-mail. Zodpovíme všechny vaše dotazy co nejdříve. Pokud máte zájem o osobní setkání, budeme vás kontaktovat a navrhneme vám termín schůzky v nejkratším možném termínu.

Hledáte naši firmu na internetu? Zadejte např. klíčová slova datová síť, měření datové sítě nebo opravy datové sítě. Působíme na celém území ČR.

 

LUBICON s.r.o. odborník v oblasti zabezpečovacích systémů!

LUBICON = ZÁRUKA VAŠEHO BEZPEČÍ! © 2017 Lubicon