Kamerové systémy

V posledních letech se video monitorování stalo nedílnou funkcí komplexního bezpečnostního systému objektu, protože moderní video dohled umožňuje nejen sledovat a zaznamenávat video, ale také naprogramovat reakci celého bezpečnostního systému v případě poplachu.

Bezpečnostní kamerový systém je určen pro vizuální pozorování chráněného objektu pomocí videokamer. CCTV umožňuje sledovat současně jeden nebo více objektů. Kamery lze instalovat jak uvnitř, tak venku. Úkolem bezpečnostního video dohledu je vizualizovat obrazové informace o provozní situaci v kontrolovaném objektu.

Bezpečnostní video monitorovací systém tak zahrnuje pozorování objektu pomocí videokamer, a kromě toho můžete současně sledovat několik bodů: například hlavní a další vchod do domu, brány, obvod, jednotlivé místnosti.

Nabízíme

  • analogové systémy – nejstarší technologie, nižší rozlišení a nižší cena, přenos po koaxiálním kabelu případně po kabelu s krouceným páry pomocí převodníky
  • IP systémy – novější technologie, vyšší až vysoké rozlišení, vyšší pořizovací náklady, přenos signálu strukturovanou kabeláží (možno společně s napájením kamer)
  • HD analogové systémy – kombinuje výhody obou předchozích technologií  – vyšší rozlišení oproti analogovým kamerám, ale nižší náklady na pořízení oproti IP systémům. Systém se skládá ze záznamového zařízení (zpravidla pro 4, 8, 16 případně 24 kamer) a jednotlivých kamer. Nová záznamová zařízení umožňují i připojení kamer různých typů – např. analog + HD analog + IP. Případný přechod z analogového kamerového systému tak může být postupný. Nejprve se vymění záznamové zařízení a pak se mohou postupně měnit jednotlivé kamery.

Zabýváme se všemi současnými trendy v oblasti CCTV

Zašlete nám nezávaznou poptávku a tým odborníků vám vypracuje předběžnou nabídku společně s cenovou kalkulací.