Optické sítě

Komunikační linky z optických vláken jsou typem komunikace, při které jsou informace přenášeny optickými dielektrickými vlnovody, známými jako „optické vlákno“.

Optické vlákno je v současné době považováno za nejpokročilejší fyzické médium pro přenos informací, jakož i za nejslibnější médium pro přenos velkých toků informací na značné vzdálenosti.

Komunikační systémy založené na optických vláknech jsou odolné proti elektromagnetickému rušení a informace přenášené optickými vlákny jsou chráněny před neoprávněným přístupem.

Provádíme instalaci optických kabelů v budovách, zemních kolektorech i ve volném terénu do výkopů. Optické kabely jsme schopni zafukovat do HDPE trubek případně do mikrotrubiček. Zakončení a spojování optických kabelů provádíme svářečkou optických vláken FUJIKURA 70S. Výhodou svařování je kvalita spoje a dlouhodobá garance spolehlivosti. K měření optických tras používáme měřící přístroj AFL FS200-304, který umožňuje měření OTDR i přímou metodou.

Zabýváme se i měřením stávajících optických tras a vyhledáváním poruch. Disponujeme špičkovou měřicí technikou a používáme nejmodernější technologické postupy. Naši odborní zaměstnanci prochází pravidelným proškolováním.

Máme odborné zkušenosti, kvalitní pracovní tým a chuť do práce! Přesvěčdte se sami o našich kvalitách!

Společnost LUBICON s.r.o. se specializuje na optické sítě

Zašlete nám nezávaznou poptávku a tým odborníků vám vypracuje předběžnou nabídku společně s cenovou kalkulací.