Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti bezpečnostních systémů

Společnost LUBICON s.r.o. se specializuje na zabezpečovací systémy, přístupové a docházkové systémy nebo elektrické požární signalizace.

Základy společnosti LUBICON s.r.o. spadají do roku 1996, kdy jednatel společnosti p. Luděk Labík začal podnikat jako fyzická osoba. Hlavním oborem činnosti byla zpočátku dodávka a instalace optické a metalické kabeláže.

Dnešní právní formu přijala v roce 2004 a s touto změnou se firma začala zaměřovat i na dodávky a instalace slaboproudých systémů.  K výraznému navýšení objemu zakázek v oblasti slaboproudých systémů a telekomunikací došlo po roce 2011 po rozšíření našeho kolektivu o p. Daniela Tíkala.

Jste majitelem bytu nebo rodinného domu? Toužíte po inteligentním vybavení, které zajistí bezpečí vašeho domova?   Hledáte odbornou firmu, která dodává a instaluje zabezpečovací systémy nebo kamerové systémy? Potřebuje vaše společnost dodat a nainstalovat moderní a spolehlivý přístupový a docházkový systém? Pro bytové domy nabízíme domácí telefony a videotelefony.

Spolupracujeme pouze se špičkovými firmami, které ručí za kvalitu dodaných systémů. U nás dostanete jen to nejlepší. Naši zaměstnanci prochází pravidelným proškolováním u renomovaných společností. Jsme držiteli mnoha odborných certifikátů.

Našimi spokojenými klienty jsou nejen majitelé bytů a rodinných domů, ale také bytová družstva a menší i větší firmy. Více informací najdete v záložce Reference/fotogalerie.

 

Na českém trhu je nepřeberné množství kvalitních i méně kvalitních systémů. Pokud si nevíte rady a potřebujete odbornou pomoc, tak není nic jednoduššího, než se obrátit na profesionály. Vyplňte náš kontaktní formulář nebo nám zavolejte či napište e-mail.

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku a tým odborníků vám vypracuje předběžnou nabídku společně s cenovou kalkulací.

 

Bezpečné a spolehlivé systémy od společnosti LUBICON s.r.o.!

LUBICON = ZÁRUKA VAŠEHO BEZPEČÍ! © 2017 Lubicon