O nás

Jste majitelem bytu nebo rodinného domu a chcete inteligentním vybavení, které zajistí bezpečí vašeho domova? Hledáte odbornou firmu, která dodává a instaluje zabezpečovací systémy nebo kamerové systémy? Potřebuje vaše společnost dodat a nainstalovat moderní a spolehlivý přístupový a docházkový systém?

Společnost LUBICON s.r.o. se specializuje na zabezpečovací systémy, přístupové a docházkové systémy nebo elektrické požární signalizace. Pro bytové domy nabízíme rovněž domácí telefony a videotelefony.

Jsme specialisté ve svém oboru a patříme mezi ty nejlepší!

Základy společnosti LUBICON s.r.o. spadají do roku 1996, kdy jednatel společnosti p. Luděk Labík začal podnikat jako fyzická osoba. Hlavním oborem činnosti byla zpočátku dodávka a instalace optické a metalické kabeláže.

Dnešní právní formu přijala v roce 2004 a s touto změnou se firma začala zaměřovat i na dodávky a instalace slaboproudých systémů.

K výraznému navýšení objemu zakázek v oblasti slaboproudých systémů a telekomunikací došlo po roce 2011 po rozšíření našeho kolektivu o p. Daniela Tíkala.

Co vám můžeme nabídnout a v čem se lišíme od odstatních?

  • Máme rozsáhlé zkušenosti v tomto oboru
  • Máme odborný a profesionální tým, který ví, jak svou práci dělat dobře
  • S tím souvisí i vysoká profesionalita zaměstnanců s certifikáty předních světových výrobců síťových a telekomunikačních zařízení
  • Naší předností je dobrá znalost současné situace na telekomunikačním trhu
  • Neustálá interakce s předními výrobci zařízení a dostupnost příslušných statusů a specializací
  • Ochota nést odpovědnost za konečný výsledek
  • Spolupráce se špičkovými firmami, které ručí za kvalitu dodaných systémů

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru.

Zašlete nám nezávaznou poptávku a tým odborníků vám vypracuje předběžnou nabídku společně s cenovou kalkulací.