Domácí telefony a interkomové systémy

Potřebujete instalaci domácích telefonů nebo videotelefonů pro bytový dům nebo jiný objekt?

Slouží ke komunikaci s osobami vstupujícími do objektu a k případnému otevření dveří. U videotelefonu je audiokomunikace doplněna o video návštěvníka. Zabýváme se jak analogovými, tak i digitálními systémy. Komunikační systém se skládá ze vstupního tabla, zdroje a uživatelské jednotky – telefonu. Moderní automatizované systémy kontroly přístupu jsou navrženy tak, aby chránily před neoprávněným přístupem do prostor nebo určitých oblastí a identifikovaly osoby s právem na přístup.

Interkom – jedná se o zařízení pro základní řízení přístupu k objektu, které umožňuje obyvatelům otevřít přístupové dveře, aniž by opustili byt. Systémy se používají k zajištění bezpečnosti a zvýšení komfortu. Moderní zařízení mají komplexní technickou základnu, spolehlivou ochranu proti hackerům a vandalismu, atraktivní design.

V závislosti na tom, kolik účastníků bude mít přístup k interkomu, si můžete vybrat z následujících možností:

  • Malá zařízení pro malý počet účastníků. Jsou určeny k instalaci v soukromých zařízeních, například v domech a chatkách, na kontrolních stanovištích, bezpečnostních stanovištích, podnicích, kancelářích. Takový dveřní telefon můžete použít přímo u vchodu do bytu.
  • Intercomy s více účastníky. Nejčastěji je najdete u vstupních dveří, u vstupu do kancelářské budovy. Moderní modely mohou obsluhovat současně až několik tisíc předplatitelů, z nichž každý má svůj vlastní jedinečný volací kód.

Dodáváme a instalujeme ty nejkvalitnější domácí telefony a videotelefony

Zašlete nám nezávaznou poptávku a tým odborníků vám vypracuje předběžnou nabídku společně s cenovou kalkulací.