Zabýváme se dodávkou a instalací přístupových a docházkových systémů – ACS (Access Control Systems).

Zabýváme se ACS-přístupovými a docházkovými systémy (Access Control Systems).

Primárním cílem je zrušit klasické klíče a otevírání zámků řešit mnohem efektivněji.  Přístupový systém umožňuje pohyb osoby v objektu s jednou identifikační kartou (čipem) a na základě nastaveného oprávnění je dané osobě povolen nebo zamítnut přístup do konkrétních dveří. Každé identifikačním médium (čip i karta) je jedinečné. To znamená, že nelze vytvářet duplikáty. V případě ztráty nebo odcizení jedné karty (čipu) správce odstraní médium ze systému a nemusí docházet k výměně zámku na rozdíl od ztráty klasického klíče.

Docházkový systém umožňuje navíc oproti přístupovému systému uchovávat informace o druhu a čase odchodu. Tyto informace lze následně vyhodnotit v PC.

V oblasti ACS provádíme:

  • konzultace k novým i stávajícím systémům
  • návrh systému dle individuálních požadavků zákazníků
  • projekce systému dle schváleného návrhu
  • kompletní realizace včetně kabeláže
  • záruční a pozáruční servis
  • pro zákazníky se servisní smlouvou zajišťujeme NON-STOP servis 24 hodin denně

 

Vždy ručíme za kvalitu dodaných zařízení. Vyberte si z naší široké nabídky. Dodáváme a instalujeme moderní zařízení pro zabezpečení a kontrolu vstupů do objektů. Zaměřujeme se převážně na zařízení výrobců Tomst, Estelar – ACS line, TECH FASS.

asc_loga_2

Působíme po celé ČR. Na internetu naleznete společnost LUBICON s.r.o. po zadání klíčových slov přístupový systém nebo docházkový systém.

LUBICON = ZÁRUKA VAŠEHO BEZPEČÍ! © 2017 Lubicon